button - 880-80-80-50

   infolinia:    Pon-Pt  9-17

 facebook

YouTube

gwarancja najnizszych cen

kod QR

PODSTAWOWE  WARUNKI ZAMÓWIENIA:

 1. Wszystkie spory, jakie nie zostały ujęte w n/w Warunkach lub aktualnym prawie polskim, rozstrzygamy na korzyść Zamawiającego.
 2. Ten Sklep Internetowy,-  realizuje zamówienia tylko na terenie Polski i nie wysyła za granicę.
 3. Nie oferujemy pomiaru ani montażu rolet, żaluzji drewnianych, plis, ani innych naszych produktów. Zamawiający, wykonuje to sam, we własnym zakresie i własnymi narzędziami, wg opisów umieszczonych na stronie w zakładce Jak Mierzyć i Montować Żaluzje Drewniane, Rolety, Plisy i Inne produkty - http://zaluzjedrewniane.net/montaz-i-pomiar  
 4. Podane ceny w kalkulacji są cenami rzeczywistymi -brutto, zawierającymi 23% podatek VAT.  

  Ustawa o VAT – Ustawa z dnia 11 marca 2004 roku o podatku od towarów i usług.  Art. 106n.

  Jeżeli Zamawiający w trakcie składania zamówienia nie określi w jakiej formie ma zostać dostarczona faktura VAT, domniemamy iż wyraził on zgodę na otrzymanie faktury VAT w formie elektronicznej. ( w każdym momencie można bezpłatnie zażądać formy papierowej z wysyłką na wskazany adres, listem poleconym priorytetowym). 

 5. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do korzystania z naszej infolinii - 880-80-80-50 pomiędzy 9-17 od poniedziałku do piątku. (Jest to najszybsza droga by uzyskać od nas poradę, informację czy złożyć reklamację.

Bardzo nam przykro, lecz płatność z góry i w całości, to jedyna forma zapłaty w tym sklepie internetowym. Są to osłony robione na indywidualne zamówienie, i w przypadku nie odebrania przez kupującego, taki produkt zostałby na wieki w magazynie. Poza tym, oferta cenowa, przygotowana jest tylko do takiej  płatności.

Na podstawie Ustawy z dnia 30 maja 2014r. (  Dz.U. 2014 poz. 827 )

Rozdział :4 - Art. 38. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

Podsumowując.

Po złożeniu zamówienia nie ma możliwości rezygnacji z niego lub zwrocie produktu.

Prosimy o rozsądne podejmowanie decyzji . A w razie jakichkolwiek wątpliwości o kontakt telefoniczny lub e-@

JAK ZAMÓWIĆ ŻALUZJE DREWNIANE, PLISY, ROLETY I INNE PRODUKTY:

 1. Zamawiając plisy, rolety drewniane lub żaluzje drewniane skorzystaj z naszej strony internetowej: http://zaluzjedrewniane.net/ z zakładki SPRAWDZ CENĘ -http://zaluzjedrewniane.net/cena
 2. Po wysłaniu do nas zamówienia w ciągu 7-miu godzin roboczych, dokonamy  jego  weryfikacji i odeślemy POTWIERDZENIE  na podany w kalkulacji adres e-mail, wraz z numerem konta do wpłaty.
 3. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy kolejny e-mail z tytułem –POTWIERDZENIE REALIZACJI. W którym umieszczamy pełną specyfikację zamówienia z datą do jakiego dnia wyślemy produkt, oraz Fakturę VAT w formie elektronicznej. Na życzenie możemy wysłać tradycyjną pocztą, wersję papierową.

 

GWARANCJA

 1. Nasze produkty, w tym żaluzje drewniane, rolety czy plisy objęte są dwuletnią gwarancją na terenie Polski. 
 2. Zgłaszanie jakichkolwiek usterek, wad, braków elementów, prosimy kierować pod numer infolinii -880-80-80-50, drogą e-mailową -     lub na jakikolwiek inny e-mail do naszej firmy.
 3. Wszystkie reklamacje,  naprawy,  realizujemy na nasz koszt i poprzez naszych kurierów. Nie zwracamy kosztów wysyłki lub naprawy realizowanych przez Zamawiającego.
 4. Produkt który musi być odesłany do naprawy, powinien być dokładnie zapakowany,  bez uchwytów montażowych, zaślepek, itp. Dodatkowo prosimy umieścić w środku, kartkę z opisem uszkodzenia, co przyśpieszy naprawę. Trzeba także wydrukować list przewozowy dla kuriera który wyślemy e-mailem.