button - 880-80-80-50

   infolinia:    Pon-Pt  9-17

 facebook

YouTube

gwarancja najnizszych cen

kod QR

 HQ stempel bardzo niskie ceny za Najwyższą Jakość              przycisk

żaluzje drewniane 50mm

Żaluzje Drewniane 50mm

Naturalny materiał drewnianych żaluzji doda prawdziwego charakteru Twojemu domowi. Ich ponadczasowy styl i naturalny wygląd , idealnie wpasuje się zarówno do nowoczesnych, jak i stylowych przestrzeni. Nasza kolekcja Żaluzji Drewnianych  produkowana jest na bazie holenderskich lameli Firmy COULISSE


żaluzje drewniane 25mm

Żaluzje Drewniane 25mm

Zapewniamy Twojemu domowi piękną, naturalną atmosferę. Ta kolekcja naturalnych Żaluzji Drewnianych  jest wykonana z najwyższej jakości twardego drewna szlachetnego, dla uzyskania eleganckiego i wyrafinowanego wyglądu. Żaluzje są dostępne w wielu teksturach i kolorach, aby pasowały do każdego stylu, zapewniając bogactwo i przestrzeń w domu.


żaluzje Aluminiowe 50mm

Żaluzje Aluminiowe 50mm

Czego więcej można chcieć? Najpopularniejsze kolory i odcienie w najlepszej cenie! Nasza kolekcja Żaluzji Aluminiowych 50mm oferuje te same mocne listwy aluminiowe, najwyższej jakości mechanizmy i najbardziej stylowe kolory, wszystko za niską cenę.


żaluzje aluminiowe 25mm

Żaluzje Aluminiowe 25mm

Dzięki szerokiej gamie stylów i opcji kolorystycznych, które pasują do każdego pomieszczenia w Twoim domu czy biurze. Żaluzje Aluminiowe 25mm idealnie sprawdzą się w kuchni czy łazience. Łatwość czyszczenia i odporność na wodę stawia je na czele rolet do wilgotnych wnętrz.


Plisy Cosimo

Plisy Cosimo

Żaluzje Plisowane są wspaniałym sposobem, aby światło wpadało do twojego domu bez oślepiania słońcem. Idealnie wpasowują się w ramę okna, są nowoczesne, zapewniają również właściwości termiczne, które utrzymują dom w chłodzie latem i ciepło w zimie. Po ściągnięciu zajmują niewiele miejsca, co pozwala cieszyć się jeszcze większym widokiem na zewnątrz.


Plisy Cosimo okna dachowe

Plisy Cosimo do okien dachowych

Zaprojektowane, aby idealnie pasowały do okien dachowych Velux, Fakro, nasza własna kolekcja Plis Cosimo Roof,  jest bardzo łatwa do zainstalowania i oferuje niewiarygodną trwałość. Wzięliśmy nasze najbardziej popularne kolory i uczyniliśmy je jeszcze bardziej przystępnymi cenowo, abyś Mógł dokonać dużych oszczędności w eleganckim wystroju okien dachowych.


Jak Zamówić:

     1. Wejdź w zakładkę:  przycisk    lub:   przycisk

     2. Wybierz interesujący Cię produkt:

a) -żaluzja drewniana25mm; -Plisy COSIMO; -Rolety FANTAZJA itd.
b) materiał -lamelki laminowane_25mm; -tkaniny plis GRUPA_B; -GRUPA cenowa:3
c) kolor

3. Uzupełnij tabelki wymiarów- szerokość / długość / ilość. Nie zapomnij o podaniu sposobu wpisywania wymiarów w ostatniej tabelce np. 123.8-[cm] lub 1238-[mm]

4. Zaznacz dodatkowe opcje typu: Stronę Sterowania-(lewa/prawa); Sposób montażu; itp.

5. Na koniec kliknij w czerwony przycisk umieszczony w prawym dolny rogu ekranu: OBLICZ CENĘ (pierwsza wycena po kliknięciu może pojawić się z 10-sekundowym opóźnieniem)

6. By dodać następny produkt, wykonaj te same czynności, co poprzednio. Pamiętaj, że przycisk OBLICZ CENĘ za każdym razem, gdy go wciśniesz, oblicza i dodaje nową pozycję wyliczoną na podstawie danych umieszczonych wcześniej w okienkach.

W każdym momencie możesz usunąć którąś z pozycji, klikając na czerwony przycisk „x”.


7. Po uzupełnieniu okienek DANE możesz wysłać do nas zamówienie, klikając na przycisk: WYŚLIJ ZAMÓWIENIE.

Wysłanie do nas ZAMÓWIENIA nie oznacza kupna wybranych produktów.


Po wysłaniu do nas zamówienia w ciągu 7-miu godzin dokonamy jego weryfikacji i odeślemy POTWIERDZENIE na podany w kalkulacji adres e-mail wraz z numerem konta do przelewu.


Poznaj nas lepiej

     Żaluzje drewniane, rolety drewniane, plisy
 

    Jesteśmy firmą z Lanckorony ( 30min od Krakowa) oferującą sprzedaż żaluzji i plis okiennych. Już od 1989 roku dbamy o naszych klientów, dostarczając im produkty najwyższej jakości. Z biegiem lat rozszerzaliśmy asortyment, pragnąc, by każdy mógł znaleźć u nas coś dla siebie.


     Naszą największą zaletą jest to, że działamy jako sklep online. Dzięki temu nasze ceny w porównaniu z konkurencyjnymi firmami są bardzo atrakcyjne. Zależy nam na tym, by każdy mógł zaopatrywać się w naszym sklepie, dlatego świadczone przez nas usługi nie mają wygórowanych kosztów – oferujemy ceny nawet 40% niższe niż te w sklepach stacjonarnych. Warto podkreślić, że niskie ceny idą jednak w parze z dbałością o jakość oferowanych produktów. Wyróżnia nas profesjonalne wykonanie, precyzja w każdym calu oraz ambicja – jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


     Podstawowym produktem, jaki można kupić na naszej stronie internetowej, są żaluzje. Nie ograniczamy się jednak do jednego rodzaju; przeciwnie, znajdą się u nas najrozmaitsze typy żaluzji – drewniane, o wysokiej wartości estetycznej, cieszące oko swoim precyzyjnym wykonaniem. Aluminiowe, idealnie nadające się do zaciemnienia okien.  Oferujemy żaluzje zarówno do okien otwieranych na zewnątrz, jak i wewnątrz. Należy zwrócić uwagę, że liczy się dla nas nie tylko użytkowość produktów, ale także ich wygląd – oferujemy szeroką gamę zarówno kolorów, jak i materiałów. Uważamy, że nawet tak zwyczajna rzecz, jak okno, może być wykonana nie tylko poprawnie, ale i pięknie.


     Drugim z naszych produktów są plisy okienne – Cosimo, Ultma Solo, Roof. Tak samo, jak w przypadku żaluzji, posiadamy szeroki wybór, aby każdy Klient mógł znaleźć takie, które będą pasować do danego pomieszczenia, niekłócące się z wystrojem, tylko podkreślające jego styl. Rolety plisowe są wspaniałą alternatywą dla materiałowych, a w naszym sklepie korzystamy z różnorodnych tkanin i kolorów, przez co bez problemu można dobrać odpowiednie do wnętrza. Olbrzymią zaletą żaluzji plisowanych jest łatwość ich konserwacji.


     Nie zostawiamy Klienta samego, ale służymy mu radą i pomocą w kwestii montażu. Bardzo chętnie udzielimy wszelkich wskazówek dotyczących wyboru odpowiedniego produktu. Na naszej stronie internetowej znajdują się dokładne opisy wymiarów żaluzji, instrukcje (także w postaci filmików na YouTubie), w jaki sposób zmierzyć okno, a potem zamontować żaluzje czy plisy. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego – z najwyższą przyjemnością pomożemy w dokonaniu zakupu, odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy każde wątpliwości.


      Naszym największym priorytetem jest zadowolenie Klienta. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku, współpracującą z profesjonalnymi architektami i projektantami wnętrz. Stawiamy na rozwój, stale podnosimy swoje kwalifikacje, wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne. Wszystko to, by oferowane przez nas produkty zachwycały jakością, starannością i estetyką wykonania. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

żaluzje drewniane 50mm Żaluzje bambusowe plisy okienne


PODSTAWOWE  WARUNKI ZAMÓWIENIA:

 1. Wszystkie spory, jakie nie zostały ujęte w n/w Warunkach lub aktualnym prawie polskim, rozstrzygamy na korzyść Zamawiającego.
 2. Ten Sklep Internetowy,-  realizuje zamówienia tylko na terenie Polski i nie wysyła za granicę.
 3. Nie oferujemy pomiaru ani montażu rolet, żaluzji drewnianych, plis, ani innych naszych produktów. Zamawiający, wykonuje to sam, we własnym zakresie i własnymi narzędziami, wg opisów umieszczonych na stronie w zakładce Jak Mierzyć i Montować Żaluzje Drewniane, Rolety, Plisy i Inne produkty - http://zaluzjedrewniane.net/montaz-i-pomiar  
 4. Podane ceny w kalkulacji są cenami rzeczywistymi -brutto, zawierającymi 23% podatek VAT.  

  Ustawa o VAT – Ustawa z dnia 11 marca 2004 roku o podatku od towarów i usług.  Art. 106n.

  Jeżeli Zamawiający w trakcie składania zamówienia nie określi w jakiej formie ma zostać dostarczona faktura VAT, domniemamy iż wyraził on zgodę na otrzymanie faktury VAT w formie elektronicznej. ( w każdym momencie można bezpłatnie zażądać formy papierowej z wysyłką na wskazany adres, listem poleconym priorytetowym). 

 5. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do korzystania z naszej infolinii - 880-80-80-50 pomiędzy 9-17 od poniedziałku do piątku. (Jest to najszybsza droga by uzyskać od nas poradę, informację czy złożyć reklamację.

Bardzo nam przykro, lecz płatność z góry i w całości, to jedyna forma zapłaty w tym sklepie internetowym. Są to osłony robione na indywidualne zamówienie, i w przypadku nie odebrania przez kupującego, taki produkt zostałby na wieki w magazynie. Poza tym, oferta cenowa, przygotowana jest tylko do takiej  płatności.

Na podstawie Ustawy z dnia 30 maja 2014r. (  Dz.U. 2014 poz. 827 )

Rozdział :4 - Art. 38. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

Podsumowując.

Po złożeniu zamówienia nie ma możliwości rezygnacji z niego lub zwrocie produktu.

Prosimy o rozsądne podejmowanie decyzji . A w razie jakichkolwiek wątpliwości o kontakt telefoniczny lub e-@

JAK ZAMÓWIĆ ŻALUZJE DREWNIANE, PLISY, ROLETY I INNE PRODUKTY:

 1. Zamawiając plisy, rolety drewniane lub żaluzje drewniane skorzystaj z naszej strony internetowej: http://zaluzjedrewniane.net/ z zakładki SPRAWDZ CENĘ -http://zaluzjedrewniane.net/cena
 2. Po wysłaniu do nas zamówienia w ciągu 7-miu godzin roboczych, dokonamy  jego  weryfikacji i odeślemy POTWIERDZENIE  na podany w kalkulacji adres e-mail, wraz z numerem konta do wpłaty.
 3. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy kolejny e-mail z tytułem –POTWIERDZENIE REALIZACJI. W którym umieszczamy pełną specyfikację zamówienia z datą do jakiego dnia wyślemy produkt, oraz Fakturę VAT w formie elektronicznej. Na życzenie możemy wysłać tradycyjną pocztą, wersję papierową.

 

GWARANCJA

 1. Nasze produkty, w tym żaluzje drewniane, rolety czy plisy objęte są dwuletnią gwarancją na terenie Polski. 
 2. Zgłaszanie jakichkolwiek usterek, wad, braków elementów, prosimy kierować pod numer infolinii -880-80-80-50, drogą e-mailową -     lub na jakikolwiek inny e-mail do naszej firmy.
 3. Wszystkie reklamacje,  naprawy,  realizujemy na nasz koszt i poprzez naszych kurierów. Nie zwracamy kosztów wysyłki lub naprawy realizowanych przez Zamawiającego.
 4. Produkt który musi być odesłany do naprawy, powinien być dokładnie zapakowany,  bez uchwytów montażowych, zaślepek, itp. Dodatkowo prosimy umieścić w środku, kartkę z opisem uszkodzenia, co przyśpieszy naprawę. Trzeba także wydrukować list przewozowy dla kuriera który wyślemy e-mailem.