Zaluzje bambusowe 50mm natural 5041 mat babice portfolio allcool4u 001

Żaluzje bambusowe 50mm, kolor: natural [5041], Warszawa Babice

Ten przepiękny naturalny kolor kojarzy się ze snopkami świeżo ściętego zboża na polskich polach w sierpniowe pogodne popołudnie. To według mnie najdokładniejszy opis tego koloru rolety. Nawet struktura żaluzji bambusowych przypomina w dotyku i wyglądzie, mocno ubitą słomę. Naturalny mat.

Są one twarde, lekko chropowate w dotyku, czyli matowe. Nie oznacza to wcale że mogą być trudne w utrzymaniu czystości. Tak samo jak rolety drewniane lakierowane i laminowane, powinny być odkurzane szczotką do odkurzacza o długim włosie. Kurz wszędzie zbiera się tak samo. Również trwałość, odporność i jakość w codziennym użytkowaniu jest identyczna. Kierować się trzeba tylko własnym gustem. Nie musimy tu dokonywać wyboru pomiędzy dobrym a lepszym. Wszystkie warianty oferujemy w najwyższej jakości.

Na poniższym zdjęciu doskonale widać dlaczego należy montować żaluzje od sufitu i jak ważne jest by pozostało wystarczająco miejsca na ściągnięcie rolety tak by drzwi tarasowe otwierały się bez przeszkód.

Zaluzje bambusowe 50mm natural 5041 mat babice portfolio allcool4u 003

Kolejnym ciekawym przykładem z fotografii poniżej jest sposób podziału żaluzji na trzy części. Tak by można było pozostawić otwarte przejście na ogród, a resztę okna mieć nadal zasłoniętą.

Zaluzje bambusowe 50mm natural 5041 mat babice portfolio allcool4u 001

Ostatnim elementem istotnym w tym miejscu jest maskownica mechanizmu, która jest łączona pośrodku a nie w miejscach styku żaluzji. Tam gdzie jest to możliwe wykonujemy maskownice w jednym kawałku.

Zaluzje bambusowe 50mm natural 5041 mat maskownica babice portfolio allcool4u
Żaluzje bambusowe 50mm, kolor: natural [5041]