Żalizje Drewniane 50mm Żaluzje Drewniane 50mm
Naturalny materiał drewnianych żaluzji doda prawdziwego charakteru Twojemu domowi. Ich ponadczasowy styl i naturalny wygląd , idealnie wpasuje się zarówno do nowoczesnych, jak i stylowych przestrzeni. Nasza kolekcja Żaluzji Drewnianych  produkowana jest na bazie holenderskich lameli Firmy COULISSE
Żaluzje Drewniane 25mm
Zapewniamy Twojemu domowi piękną, naturalną atmosferę. Ta kolekcja naturalnych Żaluzji Drewnianych  jest wykonana z najwyższej jakości twardego drewna szlachetnego, dla uzyskania eleganckiego i wyrafinowanego wyglądu. Żaluzje są dostępne w wielu teksturach i kolorach, aby pasowały do każdego stylu, zapewniając bogactwo i przestrzeń w domu
.
Żaluzje Drewniane 25mm

 

Żalizje Aluminiowe 50mm Żaluzje Aluminiowe 50mm
Czego więcej można chcieć? Najpopularniejsze kolory i odcienie w najlepszej cenie! Nasza kolekcja Żaluzji Aluminiowych 50mm oferuje te same mocne listwy aluminiowe, najwyższej jakości mechanizmy i najbardziej stylowe kolory, wszystko za niską cenę.
Żaluzje Aluminiowe 25mm
Dzięki szerokiej gamie stylów i opcji kolorystycznych, które pasują do każdego pomieszczenia w Twoim domu czy biurze. Żaluzje Aluminiowe 25mm idealnie sprawdzą się w kuchni czy łazience. Łatwość czyszczenia i odporność na wodę stawia je na czele rolet do wilgotnych wnętrz.
Żaluzje Aluminiowe 25mm

 

Plisy COSIMO Plisy Cosimo
Żaluzje Plisowane są wspaniałym sposobem, aby światło wpadało do twojego domu bez oślepiania słońcem. Idealnie wpasowują się w ramę okna, są nowoczesne, zapewniają również właściwości termiczne, które utrzymują dom w chłodzie latem i ciepło w zimie. Po ściągnięciu zajmują niewiele miejsca, co pozwala cieszyć się jeszcze większym widokiem na zewnątrz.
Plisy Cosimo do okien dachowych
Zaprojektowane, aby idealnie pasowały do okien dachowych Velux, Fakro, nasza własna kolekcja Plis Cosimo Roof,  jest bardzo łatwa do zainstalowania i oferuje niewiarygodną trwałość. Wzięliśmy nasze najbardziej popularne kolory i uczyniliśmy je jeszcze bardziej przystępnymi cenowo, abyś Mógł dokonać dużych oszczędności w eleganckim wystroju okien dachowych.
Plisy COSIMO okna dachowe

 

FAQ ?1 - Dlaczego nasze ceny są tak niskie przy tak wysokiej jakości produktu.

- Nasze ceny są o 40% niższe niż w sklepach stacjonarnych. Możemy zaoferować Państwu tak korzystne warunki, gdyż nasz sklep jest sklepem online. Skupiliśmy się na produkcji i sprzedaży produktów poprzez Internet. Nie inwestujemy w piękne salony, drogie ekspozycje, reklamę oraz ich obsługę. Dzięki temu, że to sam zamawiający dokonuje we własnym zakresie pomiaru i montażu żaluzji czy plis, nasze ceny mogą pozostać naprawdę atrakcyjne.


NAJNOWSZE ARTYKUŁY I WYDARZENIA

Verticale - szkoła podstawowa w Lanckoronie (3) 8141- żaluzje drewniane 25mm Gdzie montujemy żaluzje 50mm, a gdzie 25mm

Nasze osłony w Zespole Szkół w Lanckoronie

Zawsze gdy przejeżdżam koło szkoły podstawowej w Lanckoronie zwracam szczególną uwagę na verticale ( pionowe osłony okienne), które moja firma tam wykonała. Uczucie że zrobiło się coś dobrego dla wspólnoty której jestem częścią,  sprawia ogromną przyjemność. Tym bardziej, że moje dzieci wkrótce też tam będą się ....

 

Styl Wiktoriański z białymi żaluzjami drewnianymi 25mm

Praktycznie zawsze polecam żaluzje drewniane z lamelkami o szerokości 50mm jako te najładniejsze. Te które zawsze dają efekt WOW! a tu takie zaskoczenie.

Pięćdziesiątki na pewno by nie były tu lepszym rozwiązaniem. Białe żaluzje 25mm z montażem przy szybie jak widać wpasowują się tu idealnie. Są tu ......

 

Gdzie montujemy żaluzje 50mm, a gdzie 25mm?

pomimo iż są dwukrotnie szersze od żaluzji 25mm to wizualnie, są lżejsze w swojej formie i lepiej oddają swoje piękno. Jest to spowodowane odległością rozstawu lamelki na drabince. W szerszych lamelkach jest to 4cm w węższych 2cm. Na dużej powierzchni wąskie żaluzje wyglądają jak lita ściana.