Żaluzje pionowe - Verticale

Verticale - szkoła podstawowa w Lanckoronie (3).jpg

    Zawsze gdy przejeżdżam koło szkoły podstawowej w Lanckoronie zwracam szczególną uwagę na verticale ( pionowe osłony okienne), które moja firma tam wykonała. Uczucie że zrobiło się coś dobrego dla wspólnoty której jestem częścią,  sprawia ogromną przyjemność. Tym bardziej, że moje dzieci wkrótce też tam będą się uczyć.

Verticale - szkoła podstawowa w Lanckoronie (11).jpg
Verticale - szkoła podstawowa w Lanckoronie (14).jpg
Verticale - szkoła podstawowa w Lanckoronie (6).jpg

Nasze osłony w Zespole Szkół w Lanckoronie

      Już przeszło dwa lata minęły od montażu pierwszych sztuk. A ja nie mam zgłoszeń by coś naprawić. Zastanawiam się czy to tak dobry produkt? Czy raczej super dzieciaki są w tej Lanckoronie. Znając kreatywność swoich dzieci, jestem pewien że uczniowie tej placówki bez najmniejszego wysiłku rozebrali by swoje otoczenie na części pierwsze w kilka chwil. Ta dbałość o własne otoczenie widoczna jest na każdym kroku w tym urokliwym miasteczku. Takie zachowanie nie bierze się z powietrza. To wynik ciężkiej, mozolnej, pracy  rodziców, nauczycieli i każdego z nas. To że nikt przez  dwa lata nie zniszczył naszych osłon, nie oznacza może wybitnej młodzierzy, ale takie osłony montujemy praktycznie w całej Polsce. I proszę mi uwierzyć. Średnio 20% z nich, jest mechanicznie uszkodzona już w pierwszym tygodniu użytkowania. Niektórzy są zdziwieni że szarpać i wspinać się po nich nie można. Pierwsze VERTICALE (wertikale, jak kto woli) lub żaluzje pionowe, zamontowaliśmy tam w marcu 2016r,  na zamówienie kilku Mam z klasy drugiej. Okna wychodzą na południe i przy ładnej pogodzie dzieci w klasie praktycznie były oślepione słońcem. Osobiście znając produkt, starałem się wyperswadować pomysł na montaż takich osłon. Tłumaczyłem że plisy będą tam lepszym rozwiązaniem, że  przy dzieciach dolne łańcuszki się pozrywają, i bla bla bla.  Większość z nas, zna mieszkanki tych okolic. I wie że jak coś postanowią to nie ma siły by to zmienić. Tak też są Verticale.  A że się sprawdziły, to i większość okien, z czasem zapełniła się naszym produktem.

Reasumując wszystko. Mogę być troszeczkę dumny ze swojej racy, widząc jej efekty. Oczywiście nie można tu nie wspomnieć o Dyrekcji szkoły i Urzędzie Gminy w Lanckoronie.

Szczególne podziękowania dla:

Katarzyna Dyrga - Jedna z Mam organizatorek pierwszej akcji zasłaniania okien
Mirosław Gajewski - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lanckoronie
Tadeusz Łopata  - Wójt Gminy Lanckorona

kliknij w zdjęcie, by otworzyć galerię

Verticale - szkoła podstawowa w Lanckoronie (11).jpg
Verticale - szkoła podstawowa w Lanckoronie (14).jpg
Verticale - szkoła podstawowa w Lanckoronie (6).jpg


Mafil - referencje - szkoła podstawowa w lanckoronie