Regulamin sklepu allcool4u

Regulamin

  1. Wszystkie spory, jakie nie zostały ujęte w n/w Warunkach lub aktualnym prawie polskim, rozstrzygamy na korzyść Zamawiającego.
  2. Ten sklep internetowy,- realizuje zamówienia tylko na terenie Polski i nie wysyła za granicę.
  3. Pomiar i montaż, rolet okiennych, żaluzji drewnianych, plis i innych naszych produktów oferowanych w tym sklepie internetowym, wykomujemy tylko na indywidualne zamówienie po wcześniejszych ustaleniach. W każdym innym przypadku, Zamawiający wykonuje to sam, we własnym zakresie i własnymi narzędziami, wg opisów umieszczonych na stronie.
  4. Podane ceny w kalkulacji są cenami rzeczywistymi -brutto, zawierającymi 23% podatek VAT.
  5. Do każdej transakcji wystawiamy automatycznie fakturę Vat w formie elektronicznej.

Ustawa o VAT – Ustawa z dnia 11 marca 2004 roku o podatku od towarów i usług. Art. 106n.

Jeżeli Zamawiający w trakcie składania zamówienia nie określi w jakiej formie ma zostać dostarczona faktura VAT, domniemamy iż wyraził on zgodę na otrzymanie faktury VAT w formie elektronicznej (w każdym momencie można bezpłatnie zażądać formy papierowej z wysyłką na wskazany adres, listem poleconym priorytetowym).

Płatność z góry i w całości, to jedyna forma zapłaty w sklepie internetowym. Są to osłony robione na indywidualne zamówienie, i w przypadku nie odebrania przez kupującego, taki produkt zostałby na wieki w magazynie. Poza tym, oferta cenowa, przygotowana jest tylko do takiej płatności.

Na podstawie Ustawy z dnia 30 maja 2014r. ( Dz.U. 2014 poz. 827 )

Rozdział 4 – Art. 38. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: ……… 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

GWARANCJA

Nasze produkty, w tym żaluzje drewniane, rolety czy plisy objęte są dwuletnią gwarancją na terenie Polski. Zgłaszanie jakichkolwiek usterek, wad, braków elementów, prosimy kierować pod numer infolinii: 880-80-80-50, drogą e-mailową – na jakikolwiek e-mail do naszej firmy.

Wszystkie uznane reklamacje, realizujemy na nasz koszt i poprzez naszych kurierów. Nie zwracamy kosztów wysyłki lub naprawy realizowanych przez Zamawiającego.
Produkt który musi być odesłany do naprawy, powinien być dokładnie zapakowany, bez uchwytów montażowych, zaślepek, itp. Dodatkowo prosimy umieścić w środku, kartkę z opisem uszkodzenia, co przyśpieszy naprawę. Trzeba także wydrukować list przewozowy dla kuriera który wyślemy e-mailem.

Reklamacje rozpatrujemy i wykonujemy do 14-stu dni roboczych, liczonych od momentu otrzymania uszkodzonego produktu. Czas naprawy może ulec wydłużeniu w przypadku braku potrzebnych elementów do jego realizacji w magazynie.

Wszystkie próbki kolorów przedstawione na naszej stronie zostały przygotowane przez profesjonalistów, tak by na zwykłym monitorze i przy standardowych ustawieniach, oddać jak najwierniej kolor i strukturę materiału. Jednak pomimo naszych starań mogą one nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami.
Ważne informacje końcowe

Po złożeniu zamówienia i wpłacie, nie ma możliwości rezygnacji z niego lub zwrocie produktu.

Prosimy o rozsądne podejmowanie decyzji. A w razie jakichkolwiek wątpliwości lub zapytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail na adres: info@mafil.pl

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do korzystania z naszej infolinii: 880-80-80-50 pomiędzy godz. 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku. (Jest to najszybsza droga by uzyskać od nas poradę, informację czy złożyć reklamację.)