Kolor: Oak [5012]

To nic nowego w stwierdzeniu, że natura jest piękna. Ale mówić o czymś, a zobaczyć, to dwie różne rzeczy. Poniżej fotki naszych żaluzji drewnianych 50mm  w towarzystwie mebli ręcznie robionych z litego drewna. Nasza Klientka wykonuje takie meble.

foto: żaluzje drewniane dla gg-wood 11

Takim zestawem mogą pochwalić się tylko nieliczni. Nie tylko to kwestia pieniążków, choć wyroby w wersji premium mają swoją cenę. To jeszcze trzeba trafić na kogoś kto wie jak to zrobić. Ci co mieli okazję dokonać takich zakupów, wiedzą, że to nie taka prosta sprawa. Ileż to razy zamawiając coś “z najwyższej półki” i płacąc za to niemałe kwoty, otrzymywaliśmy produkt wątpliwej jakości. Trzeba mieć do tego jeszcze wiele szczęścia i czasu.

REKOMENDACJE

To jedno ze słów kluczy. By nie stracić czasu i pieniążków.

Może nie jesteśmy największą firmą produkującą osłon okienne, ale za to robimy to najlepiej. Jak to często powtarzamy, inni też mogą robić tak jak my, ALE NIGDY LEPIEJ!

 

foto: żaluzje drewniane dla gg-wood 6
foto: żaluzje drewniane dla gg-wood 22

I to właśnie rekomendacje pozwalają nam funkcjonować praktycznie w każdych czasach. Przeszliśmy bez większego uszczerbku przez pandemię, jako Firma, nawet jej nie zauważyliśmy.

A przecież nie reklamujemy się jakoś specjalnie, nasz facebook, blog, relacje z realizacji to luźne amatorskie artykuły. Są informacją a nie reklamą. To nasi szanowni Klienci przekazują sobie nawzajem informacje o jakości naszych produktów drogą pantoflową. I jak na razie nie zamierzamy nic w tym zmieniać. Chcemy po prostu robić to co kochamy w najlepszej jakości, i w atrakcyjnej cenie.

 

Nasza Klienta wykonuje meble z naturalnego drewna, są to produkty bez wątpienia unikalne i niepowtarzalne. Niewielu jest takich ludzi, którzy wykonują swą pracę wkładają tyle serca w swoje dzieła. Bo to przecież nie produkty. To wytwory sztuki coraz częściej zapomnianej. Ręczna ciężka praca, pasja, serce, wiedza, doświadczenie. To kilka cech jakie trzeba posiadać by stworzyć coś tak unikalnego. Ilu ludzi może cieszyć się z takich cudów. Na pewno niewielu.

foto: logo gg-wood

Nasze realizacje to nasze referencje…

Zobacz więcej fotek z tej realizacjiInne nasze realizacje..
Blog Piękno natury w naszym otoczeniu