VideosBlogRealizacjeŻaluzje

Żaluzje drewniane 50mm montowane we wnęce i nad wnęką, kolor: biały [5020]

📌 Typ: Żaluzje Drewniane 50mm
➡ Kolor: White-[5020]
➡ Montaż: Nad Wnęką i We Wnęce
➡ Drabinka: Taśmowa 25mm

Klasyka. Styl. Rozwiązanie, które jeszcze nikogo nie zawiodło. Białe żaluzje drewniane 50 mm. Tutaj nie ma ryzyka, że coś nie będzie pasowało. Zawsze idealnie się komponują.

Zastosowaliśmy tu dwa rodzaje montażu – we wnęce i nad wnęką. Oba w nietypowym wykonaniu. Kuchnia, parter – montaż we wnęce.

Po zamontowaniu żaluzji drewnianych możliwość pełnego otwarcia okna została zablokowana. Priorytetem był tu efekt nie funkcjonalność. Natomiast okno nadal można bez problemu uchylać. Ze względu że jest to parter domu, nie ma to dużego wpływu na dostęp do niego, np. by je umyć. Nie wolno tu zapomnieć o skróceniu uchwytu montażowego. Tak by po zdemontowaniu rolety można było otworzyć okno. Takie rozwiązania stosuje się również w sytuacjach gdzie nie będzie dostępu od zewnątrz, bo pomieszczenie jest na piętrze, ale okno będzie tylko uchylne, a żaluzje zdejmowane do jego umycia.

Piętro – montaż nad wnęką. Też było nietypowo. Zawsze wyjaśniamy że żaluzja powinna wisieć w takim typie montażu od sufitu do podłogi lub parapetu. Tutaj Inwestor miał już zamontowany coving (gzyms, sztukateria). Na szczęście było też wystarczająco miejsca by po obniżeniu rolety nie blokowała ona drzwi na taras.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *