RealizacjeBlogŻaluzje

Żaluzje do biura

Dobrze zaaranżowane biuro to miejsce, w którym rodzą się wielkie pomysły i realizują najlepsze interesy. Spotyka się partnerów biznesowych, spełnia swoje plany, a czasem także marzenia. Przede wszystkim – to przestrzeń, w której spędza się mnóstwo czasu. Biuro musi więc być stworzone tak, by w każdej chwili czuć się komfortowo i wygodnie.

Żaluzje do biura – ochrona nie tylko przed słońcem

Zazwyczaj żaluzje kojarzą się z zasłanianiem okna wieczorem lub też, by ograniczyć wpadanie do pomieszczenia promieni słonecznych. Także w biurze takie zastosowanie jest jak najbardziej uzasadnione, bo choć słońce dodaje energii, to jednak jego nadmiar – szczególnie podczas siedzenia nad ważnymi dokumentami – może uprzykrzać pracę.

Kiedy jeszcze ciężko się skupić? Kiedy na korytarzu panuje ruch jak w ulu, kiedy w pokoju obok akurat trwa zebranie, a przeszklona ściana pokazuje wszystko jak na tacy, wreszcie – kiedy nie ma możliwości, by oddalić się w odosobnione miejsce, tylko ciągle jest się na widoku. To nie jest komfortowe ani dla pracowników, ani dla kontrahentów, chcących dopiąć interesy w miłej, prywatnej atmosferze. Jaki ma to związek z żaluzjami do biura? Bardzo duży! W nowoczesnej aranżacji pełnej szkła sprawdzą się one idealnie!

Wykonane z bardzo twardego i wytrzymałego drewna – lipy kanadyjskiej – drewniane żaluzje dostępne są w wielu różnych kolorach – od jasnych, w tym także białych, lekkich, dość uniwersalnych, które będą pasowały do każdego wnętrza, poprzez takie, które można niemalże idealnie dopasować do koloru mebli, aż po ciemne, które będą się prezentowały wyjątkowo oryginalnie. Ich niezaprzeczalnym atutem jest – co oczywiste – naturalne tworzywo i struktura, która jest w opozycji do tak modnych i popularnych, choć nie przez wszystkich uwielbianych, sztucznych tworzyw. Widoczny wzór drewna przywodzi na myśl siłę, a zarazem lekkość i naturalność, co doskonale wpasuje się w aranżacje w stylu skandynawskim, loftowym czy wiktoriańskim. Co najważniejsze – drewniane żaluzje, poza swoją oczywistą funkcją, czyli ograniczeniem ekspozycji promieni słonecznych i zaciemnieniem pokoju, będą stanowiły także wyjątkowo ciekawą dekorację okna. Dobrze dobrane kolorystycznie, z powodzeniem zastąpią tradycyjne zasłony, choć nie wykluczają ich wykorzystania np. w formie ozdobnych paneli po bokach okna. Same w sobie jednak, żaluzje z drewna będą cieszyły oczy swoim atrakcyjnych wyglądem i dodawały charakteru każdej aranżacji.

Prywatność bez ograniczeń, czyli żaluzje biurowe zamiast ścian

Przeszklone przestrzenie są nie tylko modne i stylowe – dają też poczucie otwartości i przyjaznej atmosfery. Kiedy „teoretycznie” wszyscy pracują za zamkniętymi drzwiami, mogą się do siebie uśmiechać i nie mają poczucia odizolowania. To jak open space, lecz z poszanowaniem prawa do chwili wytchnienia i wsłuchania się wyłącznie w swoje myśli, swój telefon i swój komputer. Czasem jednak potrzebna jest większa prywatność i wtedy szklane ściany – choć atrakcyjne zdobią wnętrze – tracą swój urok.

Żaluzje biurowe mogą rozwiązać ten problem. Nie zmieniają charakteru pomieszczenia, ale w każdej chwili mogą mu nadać prywatności, co sprawdzi się idealnie podczas konferencji, spotkań biznesowych lub też wtedy, kiedy potrzebna jest po prostu chwila w odosobnieniu. Nie tworzą dusznej, zamkniętej atmosfery, a zarazem skutecznie izolują przestrzeń. Z kolei sprawny mechanizm gwarantuje przyjemność i wygodę korzystania

Nowe ściany w kilka sekund?

Żaluzje do biura pozwolą odgrodzić się od ruchliwego korytarza, zapewnią prywatność podczas ważnych rozmów, a nawet umożliwią naszykowanie imprezy niespodzianki! Bez wątpienia to świetne rozwiązanie do nowoczesnych biur.

Zamknięte żaluzje – otwarta oferta!

Nasze żaluzje stały się przyczynkiem do nawiązania przyjemnej współpracy z firmą Strefa Energii. Mówi się o dobrym stylu, lekkości, komforcie, wygodzie i skuteczności, jakie zapewniają oferowane przez nas żaluzje do biura. Stąd też plany na kolejny biznes – tym razem to my skusimy się na montaż paneli fotowoltaicznych, by również pozyskiwać dobrą energię!

polecamy:

https://strefaenergii.com/

Możemy śmiało podsumować, że żaluzje do biura będą jak dobry partner w interesach – niezawodne, skuteczne i, co ważne, z perspektywami na przyszłość! Nie czekaj i zadzwoń do nas już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *