RealizacjeBlogŻaluzje

Żaluzje bambusowe [5041] Natural, czyli słońce w domu

Ten przepiękny naturalny kolor kojarzy się ze snopkami świeżo ściętego zboża na polskich polach w sierpniowe pogodne popołudnie.
To według mnie najdokładniejszy opis tego koloru rolety.

Nawet struktura żaluzji bambusowych przypomina w dotyku i wyglądzie, mocno ubitą słomę. Naturalny mat.

Są one twarde, lekko chropowate w dotyku, czyli matowe.
Nie oznacza to wcale że mogą być trudne w utrzymaniu czystości. Tak samo jak rolety drewniane lakierowane i laminowane, powinny być odkurzane szczotką do odkurzacza o długim włosie.

Kurz wszędzie zbiera się tak samo.

Również trwałość, odporność i jakość w codziennym użytkowaniu jest identyczna. Kierować się trzeba tylko własnym gustem. Nie musimy tu dokonywać wyboru pomiędzy dobrym a lepszym. Wszystkie warianty oferujemy w najwyższej jakości.

Materiał i wykonanie na MAXA.

Na poniższym zdjęciu doskonale widać dlaczego należy montować żaluzje od sufitu i jak ważne jest by pozostało wystarczająco miejsca na ściągnięcie rolety tak by drzwi tarasowe otwierały się bez przeszkód.

Żaluzje z montażem Nad Wnęką

foto: żaluzje bambysowe
Żaluzje bambusowe [5041] Natural, czyli słońce w domu 4

Kolejnym ciekawym przykładem z fotografii poniżej jest sposób podziału żaluzji na trzy części. Tak by można było pozostawić otwarte przejście na ogród, a resztę okna mieć nadal zasłoniętą.

Rolety Bambusowe

żaluzje bambusowe miejsce nad drzwiami
Żaluzje bambusowe [5041] Natural, czyli słońce w domu 5

Ostatnim elementem istotnym w tym miejscu jest maskownica mechanizmu, która jest łączona pośrodku a nie w miejscach styku żaluzji. Tam gdzie jest to możliwe wykonujemy maskownice w jednym kawałku.

Maskownica Rolety

Przy takich zamówieniach należy dodać notatkę w uwagach że np. „pozycje z zamówienia 1, 2 i 3 będą wisiały obok siebie w jednej linii”

Montaż tych przepięknych żaluzji bambusowych wykonaliśmy w podwarszawskich Babicach. Patrząc po zamówieniach z tego nowego osiedla, jeszcze przez długi czas będziemy realizować tam zlecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *