Zaznacz stronę

Ten przepiękny naturalny kolor kojarzy się ze snopkami świeżo ściętego zboża na polskich polach w sierpniowe pogodne popołudnie.
To według mnie najdokładniejszy opis tego koloru rolety.

Nawet struktura żaluzji bambusowych przypomina w dotyku i wyglądzie, mocno ubitą słomę. Naturalny mat.

Są one twarde, lekko chropowate w dotyku, czyli matowe.
Nie oznacza to wcale że mogą być trudne w utrzymaniu czystości. Tak samo jak rolety drewniane lakierowane i laminowane, powinny być odkurzane szczotką do odkurzacza o długim włosie.

Kurz wszędzie zbiera się tak samo.

Również trwałość, odporność i jakość w codziennym użytkowaniu jest identyczna. Kierować się trzeba tylko własnym gustem. Nie musimy tu dokonywać wyboru pomiędzy dobrym a lepszym. Wszystkie warianty oferujemy w najwyższej jakości.

Materiał i wykonanie na maksa.

Na poniższym zdjęciu doskonale widać dlaczego należy montować żaluzje od sufitu i jak ważne jest by pozostało wystarczająco miejsca na ściągnięcie rolety tak by drzwi tarasowe otwierały się bez przeszkód.

żaluzje montaż nad wnęką

Zaluzje bambusowe 50mm kolor natural 5041 Warszawa Babice 27

Kolejnym ciekawym przykładem z fotografii poniżej jest sposób podziału żaluzji na trzy części. Tak by można było pozostawić otwarte przejście na ogród, a resztę okna mieć nadal zasłoniętą.

Zaluzje bambusowe 50mm kolor natural 5041 Warszawa Babice 10

rolety bambusowe

Ostatnim elementem istotnym w tym miejscu jest maskownica mechanizmu, która jest łączona pośrodku a nie w miejscach styku żaluzji. Tam gdzie jest to możliwe wykonujemy maskownice w jednym kawałku.

maskownica rolety

Przy takich zamówieniach należy dodać notatkę w uwagach że np. „pozycje z zamówienia 1, 2 i 3 będą wisiały obok siebie w jednej linii”

Montaż tych przepięknych żaluzji bambusowych wykonaliśmy w podwarszawskich Babicach. Patrząc po zamówieniach z tego nowego osiedla, jeszcze przez długi czas będziemy realizować tam zlecenia.

Nasze realizacje to nasze referencje…

Zobacz więcej fotek z tej realizacjiInne nasze realizacje..
Brak kategorii Żaluzje bambusowe [5041] natural, czyli słońce w domu.